Łączymy pasję z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem, tworząc unikatowe usługi dopasowane do wymagań naszych klientów.

PROPERTIVA to firma, która połączyła najlepszych ekspertów na rynku wyceny nieruchomości. Nasze usługi charakteryzują się szybkim czasem realizacji, wysoką jakością oraz efektywnością kosztową. Rozumiemy i uwzględniamy cele naszych klientów przy każdej wycenie. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do ogromnych zasobów informacyjnych możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a nasze wyceny charakteryzują się niespotykaną precyzyjnością.  

Nasz zespół

Piotr
Basiak

Założyciel PROPERTIVA – Rzeczoznawca Majątkowy, MRICS, CCIM

Posiada:

 • uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości (Uprawnienia nr 5083)
 • uprawnienia RICS Registered Valuer – tytuł MRICS (Numer członkowski 6810001)
 • tytuł CCIM – Certified Commercial Investment Member (Uprawnienia nr 22665)
 • kwalifikacje do wykonywania wycen dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności (Certyfikat nr 249/2011)
 • uprawnienia do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Uprawnienia nr 12532)
 • uprawnienia do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej (Uprawnienia nr MI/ŚE/124/2009)

Uczestnik rynku nieruchomości od kilkunastu lat.
Biegły Sądowy ustanowiony przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu.
Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych we Wrocławiu, Royal Institution of Chartered Surveyors (United Kingdom) oraz CCIM Institute (USA).
Od 2010 roku czynny Rzeczoznawca Majątkowy i Ekspert na rynku nieruchomości. Wieloletni Rzeczoznawca Majątkowy i Dyrektor Oddziału we Wrocławiu jednej z ogólnopolskich firm obecnych na rynku nieruchomości. Uczestnik licznych kursów i szkoleń. Autor wielu wycen nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych sporządzonych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych.

Kamila Winiarska

Rzeczoznawca Majątkowy

Posiada:

 • uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości (Uprawnienia nr 6706)
 • kwalifikacje do wykonywania wycen dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych (Certyfikat nr 1123/2019).

Wieloletnia uczestniczka rynku nieruchomości.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Prawo, a także Politechniki Wrocławskiej, studia podyplomowe w specjalności: „Zarządzenie nieruchomościami i wycena nieruchomości”.

W trakcie wieloletniej pracy zarówno w instytucji bankowej, jak i w międzynarodowej firmie prawno-windykacyjnej, a przede wszystkim w jednej z ogólnopolskich firm obecnych na rynku nieruchomości na stanowisku Rzeczoznawcy Majątkowego, zebrała bezcenne doświadczenie w szacowaniu nieruchomości, sporządzaniu analiz i raportów dotyczących rynku nieruchomości, a także w obsłudze prawnej wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie (analiza stanu prawnego nieruchomości, badania due diligence). Posiada kompetencje w zakresie wycen nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, sporządzanych dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz biznesowych.

Michał
Grabowski

Rzeczoznawca Majątkowy

Posiada:

 • uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości (Uprawnienia nr 6842)
 • kwalifikacje do wykonywania wycen dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności (Certyfikat nr 891/2018).

Uczestnik rynku nieruchomości od 2012 roku.

Od 2016 roku czynny Rzeczoznawca Majątkowy i Ekspert na rynku nieruchomości. Wieloletni Rzeczoznawca Majątkowy jednej z ogólnopolskich firm obecnych na rynku nieruchomości.

Uczestnik licznych kursów i szkoleń w tym m. in. kursu specjalistycznego „Wycena Projektów Deweloperskich” organizowanego przez Polską Izbę Rzeczoznawstwa Majątkowego, kursu specjalistycznego „Wycena dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności” organizowanego przez Związek Banków Polskich. Autor wielu wycen nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych sporządzonych dla klientów indywidualnych, klientów instytucjonalnych i klientów biznesowych.

Kinga
Wiącek

Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek geodezja i kartografia, specjalność gospodarka nieruchomościami.

Uczestnik rynku nieruchomości od 2018 r.

W trakcie wieloletniej pracy jako Asystent Rzeczoznawców Majątkowych uzyskała znaczne doświadczenie w sporządzaniu analiz i raportów dotyczących rynku nieruchomości, a także w przygotowywaniu projektów operatów szacunkowych oraz opinii dotyczących wyceny nieruchomości. Uczestnik licznych szkoleń oraz kursów. Współtwórca wielu wycen nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych sporządzonych dla klientów indywidulanych, instytucjonalnych oraz biznesowych. W trakcie praktyk zawodowych w zakresie wyceny nieruchomości.

Agnieszka Tomczyńska

Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek geodezja i kartografia, specjalność gospodarka nieruchomościami.

Uczestnik rynku nieruchomości od kilku lat.

W trakcie kilkuletniej pracy jako Asystent Rzeczoznawcy Majątkowego, zebrała bezcenne doświadczenie w sporządzaniu analiz dotyczących rynku nieruchomości, a także w przygotowywaniu projektów operatów szacunkowych oraz opinii dotyczących wyceny nieruchomości. Uczestnik wielu kursów i szkoleń. W trakcie praktyk zawodowych w zakresie wyceny nieruchomości. Współtwórca wielu wycen nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych sporządzonych dla klientów indywidulanych, instytucjonalnych oraz biznesowych.

Janusz
Majer

Inspektor

Współpracuje z bankami w zakresie ocen nieruchomości od 2007 roku .

 Posiada:

 • uprawnienia zawodowe budowlane (Uprawnienia nr 2345/92)

Od 1978 roku czynny zawodowo w zakresie budownictwa jako projektant, kierownik robót, inspektor nadzoru itp.  Uczestnik licznych kursów i szkoleń w tym m. in. kursu specjalistycznego „Zarządzanie nieruchomościami”. Posiada uprawnienie do zasiadania w radach nadzorczych Spółek Skarbu Państwa wydane przez Ministra Skarbu.

lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą